שלישי תרבות: מנוי מופעי תיאטרון לילדים

"שלישי תרבות"

מתנ"ס טירת כרמל מזמין אתכם לרכוש מנוי להצגות ומופעים המיועדת לילדים

מופעי התיאטרון האיכותי והמחול יתקיימו בעיר בימי שלישי אחת לחודש.

מחיר המנוי לכל הסדרה 100 שח. נפרסם כאן כאשר ניתן יהיה לרכוש כרטיסים במתנ"ס.

 

"האוצר שאינו נגמר"

יום שלישי ה-20/3/2018, 17:30 בית לזרוס (המתנ"ס) / מחיר כרטיס 30 שח / גילאים: 5-8

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מציג: אח ואחות מקבלים מאביהם במתנה שטח אדמה. האדמה צחיחה ומוזנחת, אך האב מבטיח להם ש"באדמה חבוי אוצר". שני האחים מתחילים מיד לחפור ולהפוך בכל כוחם את האדמה אך אינם מוצאים כלום. כשהם מתלוננים בפני אביהם, האב מתעקש שהאוצר נמצא באדמה. בסופו של דבר האחים מבינים שהאדמה עצמה היא האוצר, ושבעזרת התמדה, מסירות, עבודה קשה וכמובן אהבה – האדמה תעניק לנו עוד ועוד, כמו אוצר שאינו נגמר.

 

"דוקטור מולקולה"

יום שלישי ה-24/4/2108, 17:30 ביה"ס אפרים צמח (אולם הספורט) / מחיר כרטיס 20 ש"ח  / גילאים: 4-9

דוקטור מולקולה נוצר בשיתוף אנשי תיאטרון, מדענים ואנשי חינוך. המופעים מציגים תופעות מדעיות וניסויים אמיתיים בסגנון מצחיק, תיאטרלי ובשיתוף הילדים. ד"ר מולקולה הוא מדען מטורף שעורך מופעים מצחיקים לילדים ולמשפחה בנושא מדע, אנרגיה ואקולוגיה. הד"ר עורך ניסויים מדהימים, עם פיצוצים, שיקויים וטילים. הילדים לוקחים חלק פעיל במופע.

 

"נעלי הקסם של יאיר"

יום שלישי ה-8/5/2018, 17:30 בית לזרוס (המתנ"ס) / מחיר כרטיס 20 שח / גילאים: 4-9

מופע מחול לגיל הרך בסגנון הריקוד האירי המספר על יאיר שקיבל מסבו נעלים קסומות העוזרות לו להגשים את חלומו. סבו חושף בפניו את הקסם והעוצמה של הריקוד האירי על כל מאפייניו. הוא נותן לו את הכלים להתגבר על בישנותו ופחדיו ואף להאמין ולסמוך על עצמו.  האם יאיר יצליח להגשים את חלומו?

 

"ליצן החצר"

יום שלישי ה-12/6/2018, 17:30 בית לזרוס (המתנ"ס) / מחיר כרטיס 30 שח / גילאים: 5-9

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער מציג: קונץ ליצן החצר מגורש ע"י המלך מהממלכה ובמקומו מחפש המלך ליצן חדש צעיר ומוכשר. אך קונץ אינו מוותר ונחוש בדעתו לחזור לממלכה. הוא הולך אל הקוסם הגדול בתקווה שמילת קסמים תסייע לו במשימה אך הקוסם שולח אותו למסע בו לומד קונץ שבכדי להיות אמן מרתק יש צורך בהרבה יותר ממילת קסמים פשוטה.